رمالی به روش معکوس!

چند روز پیش بین جمعی بودم که یکدفعه بحث کنکور پیش اومد .هر کس یه نظری داشت.بحث با حرارت ادامه داشت که یک نفر گفت من که خیالم راحته ...یه روشی اومده که به جای 1سال درس خوندن و تلاش و استرس یه شبه میشه کنکور رو بخونی و بری سر جلسه!!انقدر با هیجان تعریف می کرد که توجه همه به این موضوع جلب شد.وقتی اسم مهندسی معکوس رو آورد تا آخر داستان رو خوندم!! 1 نفر به 5 نفر !! خلاصه هرچقدر تلاش کردم اونها رو از این کار صد درصد غیر علمی و خطرناک منصرف کنم نتونستم...واسم عجیبه که بعضی ها این حرفها رو باور می کنن.... وقتی یکی از دوستان چند تا تست رو از این روش حل کرد و کلی هم خوشحال بود سریع یه تست خودم بهش دادم گفتم حالا اینو از این روش حل کن!! حرفش جالب بود گفت :نه این تست استاندارد نیست!!!!!!! این واقعا وحشتناکه..............اصلا این کارها همش رمالیه!!! آخه مگه الکیه این همه جوون 1 سال از عمرشون رو بذارن واسه کنکور ، بعضی ها هم از این روش ها کنکور بدنو یه شبه ره صد ساله رو برن؟؟!! من نمیدونم ما کی میخوایم بعضی چیزها رو یاد بگیریم؟! اینو برای بعضی از دوستان نوشتم که زیادی خوش خیالن!نخیر این خبرا نیس.هرکس به اندازه تلاشش نتیجه میگیره..........اینجا هم نمونه ای از این فریبکاری ها رو میبینید:!(واقعا که)

 

کنکور را یک شبه بخوانید

آموزش تکنیک های تست زنی در کنکور

کنکور را یک شبه بخوانید

مهندسی معکوس!!!

حتی بدون معلومات

کشف گزینه صحیح در 5 ثانیه

ثانیه اول:خواندن گزینه 1

ثانیه دوم:خواندن گزینه 2

ثانیه سوم:خواندن گزینه 3

ثانیه چهارم:خواندن گزینه 4

ثانیه پنجم:زدن گزینه صحیح

گزینه های صحیح خودشان را به شما نشان خواهند داد

تا کنکور چیزی نمانده همین امروز هم دیر است

 

 

شما تا 45% بیشتر از کسانی که به این روش آگاهی ندارند تست خواهید زد.

حتی اگر یک روز به کنکور مانده فرصت را از دست ندهید

   

ابتدا این مسئه را به خاطر داشته باشید که این تصور که چون مدرسه خوبی نداشته‏ اید و یا در زمان دبیرستان خوب درس نخوانده اید پس نمی توانید هم پای شاگردان ممتاز وارد میدان رقابت شوید و به ناچار باید میدان را واگذار کنید ، تصوری موهومی و باطل است.

 ما روشهای طلایی تست زنی نفرات نخست کنکور را در یک بسته جادویی برای شما فراهم کرده ایم تا شما بتوانید با یادگیری روشهای مکمل بی شک از رقیبان همرتبه خویش چند گام جلوتر حرکت کرده و تلاش خود را به ثمر برسانید.

   

مهندسی معکوس چیست؟

 کشورهای ضعیف وقتی‏ می ‏خواهند تکنولوژی ساخت یک محصول پیشرفته را به دست آورند ، از مجموعه روش هایی استفاده‏ می ‏کنند که تحت نام دانش مهندسی معکوس دسته بندی‏ می ‏شوند. مثلا اگر بخواهند دانش ساخت و تولید یک مدل تلویزیون دیجیتالی جدید را پیدا کنند ، ابتدا با حسابگری و دقت بی نظیر از تک تک اجزای تلویزیون اطلاعات برداری ‏می ‏کنند و به تدریج شروع به دمونتاژ یا باز کردن تک تک واحدها و نهایتا تک تک عناصر سازنده واحدها‏ می ‏کنند و از این مسیر و با کمک آزمایشات متعدد سعی ‏می ‏کنند مسیر طی شده توسط سازنده اصلی برای رسیدن به این محصول پیشرفته ( در مثال ما تلویزیون دیجیتالی) را کشف کنند.


در این مجموعه ما قصد داریم با استفاده از اصول مهندسی معکوس و استفاده از ابزارهای قدرتمند آمار و احتمالات و بحث های روانشناسی نحوه کاهش تردید بین جوابهای چهار گزینه ای به سه گزینه ای و نهایتا تک گزینه ای و کشف گزینه صحیح با درصد احتمال صحت بالا را برای شما تشریح کنیم. کارآیی خارق العاده این روشها هنگامی آشکار ‏می ‏شود که شما نتایج آن را روی کنکورهای برگزار شده دوره های قبل تست و ارزیابی کنید. با کمی حوصله و پشتکار و دقت متوجه خواهید شد که دیگر نیم ساعت آخر جلسات آزمون کنکور سراسری برای شما نیم ساعت ناامیدی نیست ، بلکه نیم ساعتی است که ‏می ‏تواند سرنوشت قبولی شما را به شدت تحت تاثیر قرار دهد و جایگاه و رتبه علمی شما را تا حد خارق العاده ای جابجا کند. در زمانی که فقط با زدن دوعدد تست بیشتر دانشگاه محل تحصیل و رشته و مقطع تحصیلی شما تعیین ‏می ‏شود ، بدیهی است که اگر روشی بتواند رسیدن به بیش از دهها تست صحیح را تضمین کند، ارزشی هم سنگ طلا خواهد داشت.

 


    

به احتمال قوی شما از جمله افرادی هستید که جهت آمادگی برای کنکور زحمات فراوانی را کشیده اید و در این راه سرمایه گذاری کرده اید. ازجمله سرمایه وجودی خویش ، زمانی و ریالی. لذا شما میتوانید با یادگیری روشهای مکمل بی شک از رقیبان همرتبه خویش چند گام جلوتر حرکت کرده و تلاش خود را به ثمر برسانید.  

 

مطمئن باشید با تکنیک هایی که در این بسته معرفی می شوند در هر سطح علمی و تحصیلی که باشید در روز آزمون بیش از معلومات علمی خود نتیجه خواهید گرفت .

 

 

برای اثبات کارآیی این روشها به اختصار اشاره ‏می‏کنیم که اگر شما در کنکور امسال 80% را بر مبنای دانش خویش درست علامت بزنید و 20% بقیه را با روشهای ارایه شده در این dvd و جزوه علامت بزنید،  امتیاز شما به جای 80% به رقم باور نکردنی 6/99% خواهد رسید.

همینطور اگر به 50% سوالات درست جواب داده باشید و نصف دیگر را با کمک تکنیک های ارایه شده علامت بزنید رتبه شما از 50% به 7/84% افزایش ‏می ‏یابد.

   

دکتر عباسپور (رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس) : گذشت زمان و متحول نشدن روش آزمون باعث شد که نتیجه آن تغییر یابد و کسانی در کنکور پذیرفته شوند که مهارت های بیشتری صرفاً در تست زنی داشته باشند. اخیراً برخی مؤسسات صرفاً با همین روش، یعنی افزایش مهارت های تست زنی ضریب پذیرفته شدن داوطلبان را افزایش داده اند.

روزنامه کیهان   دوشنبه 2 مرداد 1385   سال شصت و چهارم-شماره 18574


    

 

این روش معجزه نمی کند بلکه از روی اصول عمل می کند.

این مجموعه شامل 1 dvd و 1 کتاب می باشد. که محتوای آنها در زیر توضیح داده شده است. توجه کنید که مطالب این جزوات و dvd  را نمی توانید در کتابهای دیگر پیدا کنید.

 

محتوای1 dvd و کتاب :

  استراتژی ها و تاکتیک های تست زنی با کمترین معلومات
  به کمک روشهای هفت گانه کشف گزینه صحیح
  با استفاده از اصول مهندسی معکوس و منطق فازی
  آشنایی کامل با روانشناسی طراحان سوالات کنکور
  آشنایی کامل با روشهای صحیح تست زنی
  تشخیص تفاوت بین تست های استاندارد و غیر استاندارد
  روشهای کاهش اظطراب و استرس
  افزایش سرعت عمل و سرعت انتقال تا 50%
  آموزش مدیریت زمان و تقسیم بندی زمانی صحیح
  همراه با بیان اسرار موفقیت N.L.P
   آموزش بصورت کاملا ویدیوئی و قابل فهم
  دارای کیفیت صوتی و تصویری بسیار بالا.
  بهمراه حل نمونه سوالات کنکورهای سالهای قبل با این روش
و .....


 

/ 5 نظر / 73 بازدید
worthy

سلام خوبی خیلی قشنگ بود از مدرسه پاییز هم خیلی لذت بردم. بازم آپ شدی خبرم کن. فعلا بای...[لبخند].

گلناز

وااااااااااااااااااااااااااي فائز: يه پا مشاور كنكور و درس شديا... اي كاش 2 سال پيش امده بودم اصفهان....[خنده]

ماهیگیر!

سلام! مطلب جالبی بود...میدونین این روش چند سال پیش که سوالای کنکور واقعا حالت تکراری گرفته بود جواب میداد!!! اما الان دقیقا همونجور که گفته بودین و منو ید یکی از دبیرای محترم رشته ی ریاضی می اندازه کاملا میشه رمالی!!

میرزا قلمدون

سلام خانم چقاجردی... احوال شما؟خوبید؟ البته من فکر کنم توی رشته تجریی[خرخون]این روش جواب میده!(قابل توجه ماهیگیر!) اما خب رشته ریاضی حساب کتاب داره...مگه الکیه... [خنده]

حامد عدالت

قابل توجه میرزا: نه اخوی...خودتم خوب میدونی که این خلقت خدا و این بدن انسان کلــــــی حساب کتاب داره...رمالی هم بر نمیداره...ولی این فرمولای جور واجور کنکوری واسه رشته ریاضیا...