خاکریز.....

هنوز هم وقتی به فصل 18 می رسم دل م میخواهد تا شب عاشورای 74 باران ببارد ...از آنهایی که قطره قطره میچکد روی دو تا شیشه ی جلویی !!

روی میز **74 تا مدال(!) از طلا تا سرب ی افتاده است که معلوم نیست کدامشان را 1 ماه دیگر می اندازند گردنت و بعد ترک  ،گوی و میدان نشانت میدهند که " جعل لکم السمع و الابصار و الافئده..."تا یادت بیاید "ذلک خیر و احسن تأویلا " (تحمیلا؟!)

هنوز هم دل م برایت تنگ میشود .مرداد بیشتر تر ... راستی تو آن موقع  واحد تخریب چه کار می کردی؟! میدانی چیست؟ حتی دل م برای آن عکس هم تنگ شده...همان که قلب انسان - تاکید می کنم انسان نه آن قلب های تیر خورده ی نامه های عاشقانه ! - را برداشته بودند و عدل انداخته بودند زیر عکس امام! چقدر هاگ می کردمش...

هنوز هم بعد از این همه سال وقتی می آی م  ، قطعه ات را گم می کنم و خدایی خیلی ضایع می شود ! دنبال پلاکت زیاد گشتم ...مادر که چیزی بروز نمیدهد !

هروقت که می آی م دیدنت سیاهی چشمام که می خورند به " در سن 18 سالگی" تالاموس می ترکانم ! البت می گویند عوضش کرده اند ! اوج شباب بوده ها ! شباب ِ ما که دیگر دارد کباب می شود !

راستی چفیه ات را هم miss کرده ام ! اوضاع ناجوری است....این روزها چقدر گمت کردم..! هنوز هم وقتی می آی م آن دعای مخصوص یادم می رود ! بین خودمان بماند بعضی وقت ها فاتحه هم یادم می رود بخوانم !!

هنوز هم وقتی می نشینم روبرویت برای جفتمان کافه گلاسه با طعم شهدا سفارش می دهم که می شود همان چای قرمز ِ * خودمان ! با آن قندهای مکعبی که من بی ریخت هایشان را بیشتر دوست دارم...خاکی ترند !

do u know؟! همیشه وقتی داغون می شدم یا کلا مغزم قفل می کرد - مثل الان - می آمدم سراغ آن دو تا نامه ی خاک جبهه خورده ات...می خواندم تا خیالم راحت شود قفل را محکم بست م !!!!!!!!!! ام روز که رفتم سراغشان نبودند ! آن را هم گرفتند....گپی نیست !

راستی مادربزرگ هنوز هم برایت قرآن می خواند ! ! بابا ایوالله ! خوش به حالت ...!

 الان که چشم های مصنوعی ام را برداشتم میبینم لنگ ِ یکیشان رسما روی زمین بند نمی شود ! ببین از بس از تو نوشتم هوایی شده اند....

چرا نوشت : هوایی ام کرده ای !!

* مثل نوشابه ی زرد !!!!!

بعد نوشت:

**بخوانید شصت و یک !!

/ 4 نظر / 16 بازدید
زهرا

خاطره بود ....

محمد حسین

من شما را لینک کردم اگر موافق تبادل لینک باشی منو با اسم گالری عکس بلینک.

raha

aghaaa duss dashtam...

علی

یعنی هرچی بگم زیبا بود بازم کم گفتم! [گل]