مَن و او و قیدااااااار و این همه کتاب ِ تنهای مشغول ِ مجبور...

دلـ به راه ِ همین بودم ... قیدار ِ مَن  ِ او ... نیاز دارم بهـ فضای ِ مَن ِ اویی ......

نمی دانم اگر امروز نبود ادامه ام چه می شد... هواااا جان می داد برای دیوانه گی....

دیوانه گی یعنی همین کتاب گردی هااا....یعنی گم شدن در فضای آرام ِ ناشرین ِ دوست داشتنی ام...یعنی زیر و رو کردن ِ افق و سوره مهر و دارینوش و آگاه و نگاه و مرکز و آریابان و چشمه ی تعلیقی حتااا !

همین شد ک حوالی ِ سورهـ مهر ِ شاهکار ِ بی نظیررررر، نزدیک ِ آن کتابهای نام آشنای ِ غریبــــــ ِ نقش دارررررر فهمیدم هنوز هم می میرم برای کتابـــــ

فکر می کنم کتابهای دوست ِ خوبی بشوند برایمــــ

حالا ک می نویسم قیدار کناری نشستهـ می گوید :

" زیاد تو زنده گی خطا کرده ام،خیلی بیش تر از تو ، برای همین با آدم خطا کار راحت ترم.آدمی که یکبار خطا کرده باشد و پاش لغزیده باشد و بعد هم پشیمان شده باشد ، مطمئن تر است از آدمی که تا به حال پاش نلغزیده...این حرف سنگین است...خودم هم می دانم.خطا نکرده ، تازه وقتی خطا کرد و از کارتن ِ آک بند در آمد ، فلزش معلوم می شود، اما فلز خطا کرده رو است ، روشن است...مثل ِ این کف ِ دست ، کج و معوج ِ خط ش پیداست.از آدم ِ بی خطا می ترسم ، از آدم ِ دو خطا دوری می کنم ، اما پای آدم ِ تک خطا می ایستم...با منی؟ " × (( قیدار، برگ ِ سی و یک م))

از این جا به بعدش را دیگر امشب نمی کشم/....نباید زود تمام شوی...شوم/. .. ای کاش تمام ِ کتابهای دنیا تکرار ِ مَن ِ اوهای ِ ما بودند....تکرار ِ قیدار ها....فتاح ها....../....

راستی تا یادم نرفتهـ نخوانده بگویم...آقای ِ امیرخانی ِ قیدار....راستش... خوب است ک " شما " هنوز می نویسید... هنوز می توانم بخوانم....اگر اتفاقن نگاهتان این جا را گرفت از قبل بدانید ما این امیرخانی خوانی ها را تشنه ایم.....قلمتان مستدام.

+ باز هم من مانده ام و این تنهایی ِ بزرگ ِ عمیق ِ دور ِ بی خیال !....

+‌ + " آواز ِ گام های غزل ساز ِ تو چرا...از انحنای کوچه صدایم نمی کنند..."

 

/ 4 نظر / 31 بازدید
خانومـ میمـ

همین الان از زور خستگی از پاش بلند شدمـ ... "اگر تنهایی زن بوی اشک میدهد ، تنهایی مرد همیشه بوی خون می دهد ..." برگ 129

آدم

اگر تنهایی زن بوی اشک میدهد ، تنهایی مرد همیشه بوی خون می دهد ...

محمد

و من هنوز تشنه‌ام ...

مریم

سلام فائـــــــــــــزه ... خوبی ؟؟ وای خیلی دیر دیدم نظرتو:( من دیروزش اونجا بودم اگه می دونستم میری خب باهات میومدم...قسمت نشد!! بازم ممنون که گفتی:) فائزه خیلی مث منی!! منم روز اول که رفتم اونجا دوییدم سمت نشر افق،دارینوش و مرکز و... سر کلاس داشتم به حرفت فکر میکردم خطا کرده ی توبه کرده و یا پاک؟؟!!! عمیقه!!