و آنگاه که خورشید می گیرد!...

با سلام به دوستان و همراهان همیشگی وبلاگ. همانطور که میدانید فردا خورشید گرفتگی است البته در ایران به صورت جزیی دیده می شود.فردا هم در مرکز نجوم ادیب برنامه ای عمومی در این خصوص خواهیم داشت . علاقه مندان به شرکت در این برنامه می توانند به مرکز مراجعه و از برنامه ها استفاده نمایند.سعی می کنم گزارش تصویری برگزاری این برنامه را در وبلاگ بگذارم.

نشانی مرکز آموزش نجوم ادیب: اصفهان! خیابان سعادت آباد- جنب ورزشگاه امین

تلفن:6683535

/ 8 نظر / 24 بازدید
رضا

سلام . وبلاگ فوق العاده ای درست کردید . واقعا جدی می گم . خیلی پر محتواست . به قول خودمون پر ملاته . مطالبتون مثل اینکه خیلی داره به دردم می خوره . از شما هم خیلی ممنونم به خاطرشون . ببینم موافقید باهم تبادل لینک داشته باشیم ؟ اگه موافقید عنوان لینک من ۩۞۩ 2000 بازی موبایل ۩۞۩ هستش . بیاید و بهم بگید که اسم لینکتون رو چی بذارم .

پرستو

سلام. وبلاگ ئخوبی داری.تبریک میگم. خوشحال میشم به وب منم سر بزنی.در باره رصد آسمان در خواب هستش[گل]موفق باشی.راستی اگه خواستیبگو تا با هم تبادل لینک کنیم.

پرستو

سلام. وبلاگ ئخوبی داری.تبریک میگم. خوشحال میشم به وب منم سر بزنی.در باره رصد آسمان در خواب هستش[گل]موفق باشی.راستی اگه خواستیبگو تا با هم تبادل لینک کنیم.

محسن بختیار

سلام خانم چقاجردی ممنون که تو وبلاگ منم نظر دادید . از کجا پیدایش کردید؟ [نیشخند]

سجاد

درود اگر مایلید نویسندگان نجوم86 رو به سه نفر افزایش بدین ایمیل بزنید. نجوم 86 وبلاگی است با نویسندگان نوجوان ایرانی عاشق آسمان اما مخاطبان آن عموم علاقه مندان به آسمان هستند.

نسرين

عشق يعني اراده به توسعه خود با ديگري در جهت ارتقاي رشد دومي. اسكات پك

علیرضا

سلام وبلاگ خوبي داري موفق باشي خوشحال ميشيم از سايت ما هم ديدن كني منتظريم

fereshteh

salaaam kheili khosham oomad webloget ghashang o por mohtava o googoolie[چشمک] movafagh bashi age ba tabadole link movafeghi cm bezar babye[نیشخند]